10 000 наборів для новонароджених та їхніх мам

ІНІЦІАТОРИ БЛАГОДІЙНОГО ПРОЄКТУ

waau_logo

ПАРТНЕРИ

Dm-drogerie_markt_logo.svg
NP_LogoBlok_Compact_CMYK-01
huggies_logo
Chicco
Basic CMYK
Logo_Biosphere
Previous
Next
Previous
Next

Попри війну та руйнування, в Україні продовжує народжуватися нове життя. На жаль, не поодинокими є випадки, коли мамам доводиться народжувати у бомбосховищах, у підвальних приміщеннях, в метро, під час евакуації і навіть під обстрілами. Сотні зруйнованих лікарень та аптек, розбомблені магазини та продовольчі склади, ускладнене постачання дитячих товарів з-за кордону — все це призводить до дефіциту спеціалізованої продукції для породіль. Мами після пологів і малюки у перші місяці їхнього життя сьогодні, як ніколи, потребують особливого піклування та допомоги.

Наш Благодійний фонд BGV у співпраці з німецькими партнерами — dm-drogerie markt та #WeAreAllUkrainians, а також за підтримки Нової пошти реалізували в Україні благодійний проєкт для сімей із новонародженими.

У рамках першої хвилі проєкту ми зібрали та доставили в Україну 10 000 наборів для малюків із найнеобхіднішими товарами на загальну суму у понад один мільйон євро. Усі ці набори наш логістичний партнер Нова пошта абсолютно безкоштовно доставила сім’ям новонароджених діток по всій Україні.

16-го серпня стартувала довгоочікувана друга хвиля нашого благодійного проєкту, в рамках якої ще 10 000 сімей отримають набори для мам та діток. До неї долучилися нові донори, які доповнили допомогу своїми товарами — це такі компанії як HIPP Україна, Chicco, бренд Huggies («КІМБЕРЛІ-КЛАРК УКРАЇНА») та корпорація «Біосфера».

Підтримуємо нове життя в Україні! Віримо у щасливе майбутнє!

0
мам і немовлят
вже отримали
наші набори

Хто може отримати наш набір?

Набір може отримати мама чи тато новонародженої дитини з будь-якої області та населеного пункту в Україні (*окрім тимчасово окупованих територій). Вік дитини на момент подачі заявки на отримання набору має бути від 0 до 2-х місяців, оскільки товари у нашому наборі передбачені саме для дітей цієї вікової категорії. Допомогу наш Фонд надсилає у кількості один набір для одного новонародженого. Тому, наприклад, якщо ви сім’я з двійнятами, ви можете подати заявку на отримання двох наборів.

Як отримати набір?

Отримати допомогу — дуже просто. Заповніть коротку Заявку на нашому сайті, вказавши інформацію про вас та вашу дитину, ваші контакти, дані для відправлення набору Новою поштою, а також додавши до заявки фото чи скан необхідних документів — свідоцтва про народження дитини та вашої ID-картки (обидві сторони) або паспорта (перша, друга сторінка та сторінка з пропискою).
Після заповнення та надсилання онлайн-форми на нашому сайті, будь ласка, обов’язково підтвердіть заявку. Для цього на вказану вами електронну адресу надійде спеціальний лист. Для підтвердження заявки увійдіть на вашу електронну скриньку, знайдіть листа від BGV Charity Fund (до речі, перевірте також папку «Спам») та натисніть на лінк або спеціальну кнопку у тілі листа.

Без такої верифікації заявка не може бути врахована нашою системою. Після підтвердження система згенерує ваш номер та надішле деталі вашої заявки на електронну адресу. Будь ласка, збережіть цей номер для подальших звернень.

Ми опрацьовуємо заявку протягом кількох тижнів. Якщо вся вказана вами інформація коректна, ми автоматично підтвердимо заявку та надішлемо вам набір на вказане відділення Нової пошти. В іншому разі — ми зв’яжемося з вами електронним листом для уточнення інформації.

Шановні мами і тати!

Протягом короткого терміну ми отримали просто неймовірну кількість заявок від вас. Тисячі заповнених форм.

Наразі ми вимушені поставити прийом заявок на коротку паузу, щоб дати можливість нашій системі трішки перепочити, менеджерам надолужити обробку інформації, а також відвантажити першу партії допомоги.

Дякуємо вам за розуміння!

Відновлення прийому заявок попередньо заплановано на 23 серпня.

Наші любі мами і тати 👪

Повідомляємо вам, що ми вже отримали 10 000 заявок від вас у рамках другої хвилі проєкту. А це означає, що прийом нових заявок завершено.

Ми неймовірно дякуємо вам за вашу активність. Далі — у нас дуже багато роботи. Наша маленька команда продовжує свій марафон у рамках другої хвилі благодійного проєкту: ми уважно перевіряємо заявки, сортуємо товари, формуємо набори, щоб відправити вам допомогу, на яку ви так чекаєте. Просимо вас також уважно прочитати важливу інформацію нижче, яка дасть відповідь на найпоширеніші питання:

1. ЧИ ТОЧНО МИ ОТРИМАЄМО СВІЙ НАБІР, ЯКЩО ПОДАЛИ ЗАЯВКУ?
Якщо ви коректно заповнили форму, додали всі необхідні документи, ваша дитинка на момент подачі заявки не була старша 2-х місяців, а також ви ПІДТВЕРДИЛИ ЗАЯВКУ через електронну пошту й отримали свій порядковий номер у листі, ви обов’язково отримаєте наш набір. Якщо ваша заявка за певних причин не може бути прийнята, ми повідомимо вам про це на вказану електронку.

2. ЧОМУ МОЯ ЗАЯВКА МОЖЕ БУТИ НЕ ПРИЙНЯТА?
Серед найпоширеніших причин неможливості прийняти заявку:
👉 Вік дитини — старше 2-х місяців на момент подачі заявки (у формі вказана одна дата народження, а в свідоцтві — зовсім інша). Таким чином ми бачимо, що згідно з офіційним документом малюк не проходить за віковим критерієм. Тут правила для всіх єдині. І ми не можемо їх порушувати.

👉 Ви вже отримували допомогу від нашого фонду у рамках першої хвилі проєкту. Наша ціль — допомогти якомога більшій кількості діток. Тож ми маємо правило: один набір — одному новонародженому. Будь ласка, не подавайте заявку на вашого малюка удруге. В Україні так багато діток потребують цієї підтримки.

3. КОЛИ Я ОТРИМАЮ ДОПОМОГУ?
Наші дорогі матусі і татусі, потрібно почекати. Звичайно ми б мріяли розіслати протягом дня усі 10 000 коробок. Але на нашому складі поки немає роботів, а наша невелика команда працює на межі власних можливостей. Проте ми робимо все, щоб допомога була доставлена вам якомога швидше. І робимо це з любов’ю до вас.

Дякуємо вам, що не забуваєте писати нам хороші слова та ділитися неймовірними фото і відео. Це суперпідтримка і мотивація для нас.

Орієнтовний склад набору

38339329097005

ЗМІ ПРО НАС