10 000 наборів для новонароджених та їхніх мам

ІНІЦІАТОР БЛАГОДІЙНОГО ПРОЄКТУ

ПАРТНЕРИ

NP_LogoBlok_Compact_CMYK-01
Dm-drogerie_markt_logo.svg
waau_logo
Chicco
Basic CMYK
Previous
Next
Previous
Next

Попри війну та руйнування, в Україні продовжує народжуватися нове життя. На жаль, не поодинокими є випадки, коли мамам доводиться народжувати у бомбосховищах, у підвальних приміщеннях, в метро, під час евакуації і навіть під обстрілами. Сотні зруйнованих лікарень та аптек, розбомблені магазини та продовольчі склади, ускладнене постачання дитячих товарів з-за кордону — все це призводить до дефіциту спеціалізованої продукції для породіль. Мами після пологів і малюки у перші місяці їхнього життя сьогодні, як ніколи, потребують особливого піклування та допомоги.

Наш Благодійний фонд BGV у співпраці з німецькими партнерами — dm-drogerie markt та #WeAreAllUkrainians, а також за підтримки Нової пошти реалізували в Україні благодійний проєкт для сімей із новонародженими.

У рамках першої хвилі проєкту ми зібрали та доставили в Україну 10 000 наборів для малюків із найнеобхіднішими товарами на загальну суму у понад один мільйон євро. Усі ці набори наш логістичний партнер Нова пошта абсолютно безкоштовно доставила сім’ям новонароджених діток по всій Україні.

16-го серпня стартує довгоочікувана друга хвиля нашого благодійного проєкту, в рамках якої ще 10 000 сімей отримають набори для породіль та діток. До неї долучилися нові донори, які доповнили допомогу своїми товарами — це такі компанії як HIPP та Chicco.

Підтримуємо нове життя в Україні! Віримо у щасливе майбутнє!

0
мам і немовлят
вже отримали
наші набори

Хто може отримати наш набір?

Набір може отримати мама чи тато новонародженої дитини з будь-якої області та населеного пункту в Україні (*окрім тимчасово окупованих територій). Вік дитини на момент подачі заявки на отримання набору має бути від 0 до 2-х місяців, оскільки товари у нашому наборі передбачені саме для дітей цієї вікової категорії. Допомогу наш Фонд надсилає у кількості один набір для одного новонародженого. Тому, наприклад, якщо ви сім’я з двійнятами, ви можете подати заявку на отримання двох наборів.

Як отримати набір?

Отримати допомогу — дуже просто. Заповніть коротку Заявку на нашому сайті, вказавши інформацію про вас та вашу дитину, ваші контакти, дані для відправлення набору Новою поштою, а також додавши до заявки фото чи скан необхідних документів — свідоцтва про народження дитини та вашої ID-картки (обидві сторони) або паспорта (перша, друга сторінка та сторінка з пропискою).
Після заповнення та надсилання онлайн-форми на нашому сайті, будь ласка, обов’язково підтвердіть заявку. Для цього на вказану вами електронну адресу надійде спеціальний лист. Для підтвердження заявки увійдіть на вашу електронну скриньку, знайдіть листа від BGV Charity Fund (до речі, перевірте також папку «Спам») та натисніть на лінк або спеціальну кнопку у тілі листа.

Без такої верифікації заявка не може бути врахована нашою системою. Після підтвердження система згенерує ваш номер та надішле деталі вашої заявки на електронну адресу. Будь ласка, збережіть цей номер для подальших звернень.

Ми опрацьовуємо заявку протягом кількох тижнів. Якщо вся вказана вами інформація коректна, ми автоматично підтвердимо заявку та надішлемо вам набір на вказане відділення Нової пошти. В іншому разі — ми зв’яжемося з вами електронним листом для уточнення інформації.

Шановні мами і тати!

Протягом короткого терміну ми отримали просто неймовірну кількість заявок від вас. Тисячі заповнених форм.

Наразі ми вимушені поставити прийом заявок на коротку паузу, щоб дати можливість нашій системі трішки перепочити, менеджерам надолужити обробку інформації, а також відвантажити першу партії допомоги.

Дякуємо вам за розуміння!

Відновлення прийому заявок попередньо заплановано на 23 серпня.

Шановні мами і тати!

Наша команда вже отримала 10 000 заявок на набори для новонароджених. Тож станом на сьогодні прийом заявок закрито. Ми дякуємо всім, хто надсилає нам чудові відгуки, фото та подяки. Ми продовжуємо обробляти заявки і робити максимум для того, щоб ви отримали допомогу якомога оперативніше.

Нагадуємо: якщо ваша заявка заповнена коректно та додано усі необхідні документи, ми опрацюємо її протягом двох-трьох тижнів і автоматично підтвердимо. Далі ви вже отримаєте повідомлення від нашого партнера “Нової пошти” про те, що до вас прямує посилка. Якщо у заявці не вистачатиме інформації чи документів, на вказану вами електронну адресу надійде лист, в якому ми обов’язково повідомимо, що потрібно виправити у заявці.

Увага: маємо хороші новини!

Ваших заявок і чудових відгуків було так багато, що ми разом із партнерами вирішили продовжити проєкт і збільшити кількість допомоги. Наразі ми формуємо ще 10 000 пакунків для мам і новонароджених із корисними товарами. Уважно слідкуйте за новинами на нашому сайті й на нашій офіційній Facebook-сторінці (https://www.facebook.com/bgvfund) – ми обов’язково повідомимо, коли прийом заявок на +10 000 наборів для новонароджених буде відкрито.

Наголошуємо: сім’ї новонароджених, які отримали пакунок у рамках першої хвилі проєкту, не можуть подати заявку на отримання допомоги у рамках другої хвилі. Наша ціль – допомогти якомога більшій кількості сімей з маленькими дітками. Тому просимо вас про розуміння.

Тримаймося! Все буде Україна!

Орієнтовний склад набору

box-fin

ЗМІ ПРО НАС