10 000 наборів для новонароджених та їхніх мам

Заявка на отримання набору

Будь ласка, заповнюйте форму українською мовою згідно з вашими документами.

(*вкажіть, будь ласка, номер, до якого підв’язано месенджер - Viber або Telegram)

Якщо у вас двійня або більше, — оформіть окрему заявку на кожну дитину

(вік дитини не має перевищувати 2 місяці на момент подачі заявки, тобто дата народження вашого малюка має бути не раніше 15 червня)

Зазначте номер відділення Нової пошти, куди доставити набір:

Важливо! Звертаємо увагу, що відправлення є габаритним. Доставка можлива лише на відділення "Нової пошти", які приймають великі посилки. Саме тому нижче у випадному переліку поштових відділень є лише ті, куди "Нова пошта" зможе доставити ваш набір для новонародженого.

Вкажіть отримувача відправлення

ВАЖЛИВО: отримати відправлення може лише батько або мати дитини відповідно до свідоцтва про народження; згідно з вимогами, ми не зможемо видати набір третім особам

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу: якщо ви вкажете номер отримувача некоректно, ми не зможемо вас проінформувати про доставку набору – тобто про те, що посилка вже у відділенні і чекає на вас. У такому випадку по закінченню терміну безкоштовного зберігання відправлення буде повернено нам на склад і повторно надсилатись не буде. Будьте уважні.

Будь ласка, уважно перевіряйте вказану електронну адресу, оскільки саме на неї наша команда надсилатиме вам посилання для підтвердження замовлення.

Шановні мами і тати!

Протягом короткого терміну ми отримали просто неймовірну кількість заявок від вас. Тисячі заповнених форм.

Наразі ми вимушені поставити прийом заявок на коротку паузу, щоб дати можливість нашій системі трішки перепочити, менеджерам надолужити обробку інформації, а також відвантажити першу партії допомоги.

Дякуємо вам за розуміння!

Відновлення прийому заявок попередньо заплановано на 23 серпня.