Фонд Lufthansa Group та #WeAreAllUkrainians виділяють додаткові 2 млн грн на відновлення дитячої школи мистецтв у Бучі

Український Благодійний фонд BGV спільно з німецькими донорами — некомерційними організаціями #WeAreAllUkrainians та help alliance від Lufthansa Group — продовжують роботи з реновації Бучанської дитячої школи мистецтв імені Левка Ревуцького. Так, наприкінці березня 2023 року німецькі партнери виділили додаткові два мільйони гривень у рамках проєкту. На ці кошти до нового навчального року у школі мистецтв планують укомплектувати художні класи, закупити нові меблі, телевізійну техніку для організації навчального процесу, облаштувати концертну залу новою сучасною аудіосистемою, а також закупити партію музичних інструментів для духового оркестру серед учнів  Бучанської дитячої школи мистецтв.

Окрім цього, у рамках співпраці представники Благодійного фонду BGV 24 березня подарували двом ученицям Бучанської школи мистецтв — талановитим маленьким музиканткам із Бахмута та Бучі — нові скрипки. Таким чином станом на сьогодні благодійники вже передали 23 музичних інструменти у рамках благодійної ініціативи: 7 сучасних електронних піаніно, 4 гітари, 6 сучасних синтезаторів, 2 віолончелі, 3 скрипки та акордеон.

Нагадаємо, у вересні український Благодійний фонд BGV та Бучанська міська рада підписали угоду про співпрацю, згідно з якою фонд спільно з німецькими донорами — некомерційними організаціями #WeAreAllUkrainians та help alliance — відновлюють Бучанську дитячу школу мистецтв імені Левка Ревуцького. Загальне фінансування проєкту станом на березень 2023 року сягає понад 10 мільйонів гривень.

У рамках першого етапу на початок 2023 року благодійники виконали комплексний ремонт школи, який включав відновлення покрівлі, парапетів, огорожі, ґанку, ремонт частини класів для занять та комунікаційних систем, а також перепланування та облаштування центрального санвузла, здійснили заміну вікон та частково дверей, встановили сучасні навігаційні елементи у приміщенні, встановили надпотужний генератор. Фонди закупили та передали команді закладу техніку — 40 ноутбуків, а також музичні інструменти для покращення матеріальної бази дитячої школи мистецтв. Коштами благодійників було облаштовано додаткові кабінети для музичних занять для збільшення кількості дітей, що навчатимуться в школі. Окрім цього, Благодійний фонд BGV спільно із німецькими донорами виконали низку робіт для облаштування інклюзивного простору та організації відповідного процесу навчання на базі Бучанської школи мистецтв, щоб забезпечити безбар’єрний доступ до всіх видів занять дітям із інвалідністю. А напередодні нового року благодійні організації оплатили 100 річних стипендій дітям для навчання у Бучанській дитячій школі мистецтв.

У рамках другого етапу співпраці благодійники продовжують роботи для удосконалення та розширення інклюзивності дитячого освітнього закладу, реалізовують освітні ініціативи, а також відновлюють фасад приміщення школи.

Співпраця Бучанської дитячої школи мистецтв, Благодійного фонду BGV та німецьких донорів бере свій початок від 18 червня 2022 року, коли за ініціативи help alliance та за підтримки #WeAreAllUkrainians у Мюнхенській філармонії (Німеччина) відбулося музичне дійство «Concert For Tomorrow». Це був виступ зірок Мюнхенського симфонічного оркестру, який об’єднався спільно з українськими музикантами у рамках благодійного концерту. Серед українських митців були біженці, що втікали до Німеччини через війну в Україні. Концерт у філармонії продемонстрував солідарність з Україною, підтримку українських талантів, а також зібрав початкову суму коштів на відновлення Бучанської дитячої школи мистецтв. У серпні завдяки пожертвам пасажирів своїх рейсів до благодійного проєкту долучився головний спонсор ініціативи — національний авіаперевізник Німеччини Lufthansa.

Довідка:

Благодійний фонд BGV (BGV Charity Fund) заснований українським бізнесменом та меценатом Геннадієм Буткевичем для організації допомоги Україні під час війни та відбудови країни після перемоги. Фонд займається пошуком, закупівлею, юридичним супроводом і організацією доставки гуманітарної допомоги в Україну для тих, хто цього потребує — для дітей, вразливих верств населення, військових, для медичних закладів та волонтерських організацій. Фонд працює на захист, відновлення та розвиток України. Партнери BGV Charity Fund — це відповідальний бізнес як із України, так і з усієї Європи: благодійна організація співпрацює з компаніями у Німеччині, Італії, Австрії, Польщі, Румунії, серед яких лідери ринку, такі як Rossmann, Lidl, Billa.

help alliance — це благодійна організація Lufthansa Group та її співробітників. Як міжнародна компанія та частина німецької й міжнародної спільноти Lufthansa Group бере на себе відповідальність за актуальні соціальні виклики, що виходять за межі її фактичної діяльності. Наразі некомерційна організація охоплює понад 50 проєктів по всьому світу, які забезпечують доступ до освіти для соціально незахищеної молоді і дозволяють їм вести успішне, здорове та самостійне життя. Окрім фокусу на високоякісну освіту (ЦСР 4), help alliance також займається ініціативами з професійного навчання та розвитку підприємництва (ЦСР 8). За останні роки організація підтримала близько 150 проєктів. Робота help alliance базується на стандартах Конвенції ООН про права дитини та Цілях сталого розвитку (ЦСР) ООН до 2030 року. Проєкти фінансуються виключно за рахунок пожертвувань. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.helpalliance.org.

Некомерційна організація #WeAreAllUkrainians виникла на основі тимчасової ініціативи, яку Володимир Кличко заснував разом з Тетяною Кіль одразу після початку повномасштабної війни в Україні. Ініціатива під керівництвом двох директорів — Тетяни Кіль і Дьорте Круппи — впроваджує масштабні й довготривалі заходи та проєкти з великою мережею партнерів і волонтерів у Німеччині — як для людей в Україні, так і з України. #WeAreAllUkrainians також реагує на найнагальніші потреби в Україні, на яких у Києві фокусується Володимир Кличко. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.weareallukrainians.de