help alliance від Lufthansa Group та #WeAreAllUkrainians спільно з BGV Charity Fund відновлять дитячу школу мистецтв у Бучі

Український Благодійний фонд BGV спільно з німецькими донорами — некомерційними організаціями #WeAreAllUkrainians та help alliance — відновлять Бучанську дитячу школу мистецтв імені Левка Ревуцького, а також закуплять нові музичні інструменти та техніку. Відповідна угода була підписана між Благодійним фондом BGV та Бучанською міською Радою. Загальне фінансування проєкту сягає понад 8 мільйонів гривень.

Партнерство місцевої влади та меценатів передбачає два етапи. У рамках першого етапу до кінця 2022 року благодійники виконають комплексний ремонт школи, який включає відновлення покрівлі, парапетів, огорожі, ґанку, ремонт частини класів для занять та комунікаційних систем, а також перепланування та облаштування центрального санвузла, здійснять заміну вікон та частково дверей, встановлять сучасні навігаційні елементи у приміщенні. У рамках першого етапу буде закуплено та передано техніку й музичні інструменти для покращення матеріальної бази дитячої школи мистецтв — це ноутбуки для організації онлайн-навчання, а також інноваційні синтезатор, гітару, цифрове піаніно, акордеон та скрипку. Коштами благодійників також буде облаштовано додаткові кабінети для музичних занять для збільшення кількості дітей, що навчатимуться в школі.

Окрім цього, Благодійний фонд BGV спільно із німецькими донорами виконають низку робіт для облаштування інклюзивного простору та організації відповідного процесу навчання на базі Бучанської школи мистецтв, щоб забезпечити безбар’єрний доступ до всіх видів занять у школі дітям із інвалідністю.

У рамках другого етапу співпраці, який заплановано на листопад 2022 – квітень 2023 рік, благодійники планують продовжити роботи для удосконалення та розширення інклюзивності дитячого освітнього закладу, облаштувати електроопалення у приміщенні школи, виконати внутрішній ремонт будівлі та відновлення фасаду. Окрім цього співпраця з дитячою музичною школою передбачає організацію для викладачів низки тренінгів та започаткування спеціальної грошової стипендії на навчання для дітей.

Нагадаємо, співпраця Бучанської дитячої школи мистецтв, Благодійного фонду BGV та німецьких донорів бере свій початок від 18 червня 2022 року, коли за ініціативи help alliance та за підтримки #WeAreAllUkrainians у Мюнхенській філармонії (Німеччина) відбулося музичне дійство «Concert For Tomorrow». Це був виступ зірок Мюнхенського симфонічного оркестру, який об’єднався спільно з українськими музикантами у рамках благодійного концерту. Серед українських митців були біженці, що втікали до Німеччини через війну в Україні. Концерт у філармонії продемонстрував солідарність з Україною, підтримку українських талантів, а також зібрав початкову суму коштів на відновлення Бучанської дитячої школи мистецтв. У серпні завдяки пожертвам пасажирів своїх рейсів до благодійного проєкту долучився головний спонсор ініціативи — національний авіаперевізник Німеччини Lufthansa.

Довідка:

Благодійний фонд BGV (BGV Charity Fund) заснований українським бізнесменом та меценатом Геннадієм Буткевичем для організації допомоги Україні під час війни та відбудови країни після перемоги. Фонд займається пошуком, закупівлею, юридичним супроводом і організацією доставки гуманітарної допомоги в Україну для тих, хто цього потребує — для дітей, вразливих верств населення, військових, для медичних закладів та волонтерських організацій. Фонд працює на захист, відновлення та розвиток України. Партнери BGV Charity Fund — це відповідальний бізнес як із України, так і з усієї Європи: благодійна організація співпрацює з компаніями у Німеччині, Італії, Австрії, Польщі, Румунії, серед яких лідери ринку, такі як Rossmann, Lidl, Billa.

help alliance — це благодійна організація Lufthansa Group та її співробітників. Як міжнародна компанія та частина німецької й міжнародної спільноти Lufthansa Group бере на себе відповідальність за актуальні соціальні виклики, що виходять за межі її фактичної діяльності. Наразі некомерційна організація охоплює понад 50 проєктів по всьому світу, які забезпечують доступ до освіти для соціально незахищеної молоді і дозволяють їм вести успішне, здорове та самостійне життя. Окрім фокусу на високоякісну освіту (ЦСР 4), help alliance також займається ініціативами з професійного навчання та розвитку підприємництва (ЦСР 8). За останні роки організація підтримала близько 150 проєктів. Робота help alliance базується на стандартах Конвенції ООН про права дитини та Цілях сталого розвитку (ЦСР) ООН до 2030 року. Проєкти фінансуються виключно за рахунок пожертвувань. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.helpalliance.org.

Некомерційна організація #WeAreAllUkrainians виникла на основі тимчасової ініціативи, яку Володимир Кличко заснував разом з Тетяною Кіль одразу після початку повномасштабної війни в Україні. Ініціатива під керівництвом двох директорів — Тетяни Кіль і Дьорте Круппи — впроваджує масштабні й довготривалі заходи та проєкти з великою мережею партнерів і волонтерів у Німеччині — як для людей в Україні, так і з України. #WeAreAllUkrainians також реагує на найнагальніші потреби в Україні, на яких у Києві фокусується Володимир Кличко. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.weareallukrainians.de