8000 продуктових наборів отримали ВПО у Харківській області у рамках гуманітарної ініціативи Vodafone Україна та BGV Charity Fund

У серпні Благодійний фонд BGV cпільно з компанією Vodafone Україна реалізували другий етап гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Цього разу продуктові набори було передано у Харківську область, яка постійно потерпає від ворожих обстрілів і куди постачання продуктів є напрочуд ускладненим.

Усього ж у рамках другої хвилі гуманітарної ініціативи компанії передали українцям продуктів на суму 3 млн грн. На ці кошти було закуплено паштети, чай, муку, ячну крупу, сіль, цукор, макарони та олію. Команда Благодійного фонду BGV сформувала майже 8000 продуктових наборів, які було доставлено у Малоданилівську, Золочівську та Зміївську селищні ради Харківської області.

За даними Харківської обласної військової адміністрації близько 25% території Харківської області поки знаходиться під російською окупацією. Харківська обласна прокуратура на початку серпня повідомила, що  на території Харкова та області вже загинули понад 1000 цивільних осіб, поранених — удвічі більше. Регіон зазнає чималих руйнувань через обстріли. Повністю або частково зруйновано понад 7 тисяч об’єктів у місті та області, 2800 багатоповерхівок, майже 1800 житлових будинків, понад 500 навчальних закладів та 150 лікарень.

Нагадаємо, у рамках першого етапу благодійної ініціативи Благодійний фонд BGV та Vodafone Україна передали 6 тисяч продуктових наборів переселенцям, людям літнього віку, а також багатодітним сім’ям у Запорізькій та Миколаївській областях. У рамках співпраці команда Фонду організовує координаційні роботи, пакування, логістику та направлення громадам допомоги, якої ті потребують, а Vodafone Україна забезпечує фінансову можливість для закупівлі необхідних продуктів. Усього у рамках цієї співпраці уже закуплено та передано українцям 14 000 продуктових наборів на загальну суму у понад 6 млн грн.