Компанія BGV створила власний благодійний фонд — BGV Charity Fund

Команда інвестиційної компанії BGV з березня запустила роботу власної благодійної організації. Благодійний фонд BGV створений для допомоги Україні під час війни та відбудови країни після перемоги. Фонд займається пошуком, закупівлею, юридичним супроводом і організацією доставки гуманітарної допомоги в Україну для тих, хто цього потребує.

Основними напрямами роботи фонду є:

  1. Співпраця з перинатальними центрами, пологовими будинками та дитячими лікарнями для забезпечення усім необхідним найменших пацієнтів;
  2. Допомога лікарням та спеціалізованим медичним закладам — закупівля та доставка медикаментів, інструментів та медичного обладнання;
  3. Напрям «Харчування та гігієна» — закупівля й логістика продуктів і засобів гігієни для вирішення та уникнення гуманітарних криз в Україні.

Засновник Благодійного фонду BGV — український бізнесмен та меценат Геннадій Буткевич, який розвиває в Україні низку дитячих, спортивних, соціальних та інших благодійних ініціатив.

«Благодійний фонд BGV — це передусім віра в Сильну Україну. Ми працюємо для великих і маленьких перемог, піклуючись про країну і її людей. Ми — за партнерство у всіх його проявах, адже у період воєнного хаосу, невизначеності та браку ресурсів саме спільнодія та відданість людей дають чудові результати», — наголосив Геннадій Буткевич.

Благодійний фонд BGV уже співпрацює з державними інституціями та органами місцевої влади, а також має понад 20 партнерів-донорів, які в гуманітарних цілях постачають товари та продукти, — це бізнес як з України, так і з усієї Європи. BGV Charity Fund співпрацює з компаніями у Німеччині, Італії, Австрії, Польщі, Румунії. Серед них — провідні європейські мережі супермаркетів, такі як Rossmann, Lidl та Billa.

 Серед переваг Благодійного фонду BGV :

  • Допомога у відповідь на реальні потреби
  • Ефективність використання благодійних коштів
  • Зручна та швидка логістика
  • Якісний документальний супровід
  • Прозора звітність
  • Залучення українського бізнесу та створення робочих місць
  • Взаємодія з людьми на місцях.

BGV Charity Fund має гривневі та валютні рахунки, щоб усі охочі мали можливість підтримати організацію та долучитися до гуманітарних проєктів, які нині орієнтовані на конкретні потреби біженців, військових, волонтерських центрів, медичних закладів та жителів міст, де йдуть активні бойові дії. Реквізити Фонду — на офіційному сайті за лінком: https://bgvfund.org/#details