Зробіть благодійний внесок –
підтримайте дітей з України!

Зробіть благодійний внесок –
підтримайте дітей з України!

Найбільше від війни страждають діти. Діти не усвідомлюють у повній мірі або не до кінця розуміють, що відбувається навколо них. Війна позбавляє їх домівок, друзів, безтурботного дитинства, залишає їх без школи та можливості здобувати освіту, пізнавати нове та отримувати необхідний досвід. Жахи нинішньої страшної війни в змусили мільйони українських дітей тікати в безпечне місце, залишивши позаду все, що у них було.

  • Станом на ранок 21 травня, внаслідок повномасштабної збройної агресії росії, 232 дитини загинули і понад 430 поранені – за даними Офісу Генпрокурора України.
  • 4,3 млн українських дітей стали біженцями, згідно з інформацією ЮНІСЕФ.
  • 450 тис. дітей України віком від 6 до 23 місяців потребують додаткового продовольчого забезпечення (за оцінками ООН)

Разом із чеським фондом «Діти України» ми запустили спільну ініціативу, яка має на меті збір коштів для допомоги дітям України, що постраждали від війни. Гості та жителі Праги (Чехія) мають можливість отримати у подарунок від українських дітей малюнок чи листівку та зробити добровільну благодійну пожертву на рахунок чеського фонду «Діти України». Відвідувачі унікального благодійного кіоску у центрі Праги також можуть придбати собі подарунок зі спеціальної сувенірної колекції, котра була розроблена нашим фондом на основі дитячих малюнків у рамках благодійного проєкту.

Частина зібраних коштів піде дітям-біженцям з України, які тимчасово проживають у Чехії, а частина буде передана Благодійному фонду-партнеру BGV для закупки й доставки їжі, медикаментів та засобів гігієни дітям в Україні, які потребують допомоги.

Ми будемо вдячні вам за благодійну участь. У ці складні і темні для українців часи неможливо лишатися осторонь. Будьмо єдині у нашій доброті та підтримці.

Зробити благодійний внесок для допомоги дітям з України ви можете на нашому сайті:


Здійснюючи оплату, Ви погоджуєтесь з умовами Публічної оферти
Комісію у розмірі 2,2% сплачує отримувач

Довідка:

Благодійний фонд «Діти України» — це чеський благодійний фонд, орієнтований на виховання та освіту українських дітей у віці до 17 років, яким довелося покинути їх рідну землю через війну — напад російського агресора. Допомога надається за підтримки Міністерства освіти, молоді та спорту, посольства України в Чеській Республіці та волонтерів як із Чехії, та і з-за кордону.

Благодійний фонд BGV створений представниками українського бізнесу для організації допомоги Україні під час війни та відбудови країни після перемоги. Фонд займається пошуком, закупівлею, юридичним супроводом і організацією доставки гуманітарної допомоги в Україну для тих, хто цього потребує, зокрема допомога дітям та співпраця з перинатальними центрами, пологовими будинками та дитячими лікарнями для забезпечення усім необхідним