Разом із Vodafone Україна зібрали та передали 6000 продуктових наборів для переселенців

Кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні перевищила 8 млн людей. Такі дані дослідження  дає Міжнародна організація з міграції (МОМ). І, на жаль, тенденція до зростання кількості населення, яке вимушено покидає домівки, зберігається.

Поза цим невтішними є цифри щодо безробіття в Україні. Внаслідок війни 41% громадян нашої країни припинили працювати. Такі дані наводить Соціологічна група «Рейтинг». Отже, безробітнім став майже кожен другий українець.

У такі надскладні часи забезпечення базовими продовольчими товарами вразливих верств населення є одним із пріоритетних напрямів гуманітарної роботи.

BGV Charity Fund у співпраці з Vodafone Україна реалізували проєкт благодійної допомоги для внутрішньо переселених осіб на півдні України. Спільно з партнерами ми зібрали та передали майже 6000 індивідуальних продуктових наборів на загальну суму 3 млн. гривень для переселенців у Миколаївській та Запорізькій областях.

Продуктові набори було централізовано передано на Запорізьку та Миколаївську міські ради, які власними силами та за підтримки волонтерів забезпечили розподілення допомоги на місцях.

Набори вже отримали найвразливіші родини, якими опікуються служби (управління) у справах дітей Запорізької та Миколаївської міських рад. Це опікунські та прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, а також родини вимушених переселенців із дітьми, які прибули з окупованих територій і опинилися у складних життєвих обставинах.

Продуктові набори, які були сформовані та доставлені нашим благодійним фондом спільно з Vodafone Україна, складаються з 12 позицій: соняшникова олія, рис, вівсяні пластівці, макаронні вироби (спагеті), набір консервів, печиво двох видів, консервований горошок, чай, цукор та сіль.

6000 наборів – це лише перший етап співпраці BGV Charity Fund та Vodafone Ukraine. Надалі ми плануємо розширювати географію допомоги та збільшувати її кількість.

Нагадаємо, з актуальною інформацією щодо гуманітарної допомоги ви можете ознайомитись на сайті та на сторінках у соцмережах міських рад та обласних державних адміністрацій.