Прийом заявок на допомогу завершено: додаткові 10 000 наборів для новонароджених

ІНІЦІАТОРИ БЛАГОДІЙНОГО ПРОЄКТУ

waau_logo

ПАРТНЕРИ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ ПРОЄКТУ

Dm-drogerie_markt_logo.svg
NP_LogoBlok_Compact_CMYK-01
Logo_Biosphere
whu
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Попри війну та руйнування, в Україні продовжує народжуватися нове життя. На жаль, не поодинокими є випадки, коли мамам доводиться народжувати в укриттях, у підвальних приміщеннях, а іноді навіть в метро, під час евакуації чи під обстрілами. Сотні зруйнованих лікарень та аптек, розбомблені магазини та продовольчі склади, ускладнене постачання дитячих товарів з-за кордону — все це призводить до дефіциту спеціалізованої продукції для породіль. Мами після пологів і малюки у перші місяці їхнього життя сьогодні, як ніколи, потребують особливого піклування та допомоги.

Саме тому минулого року в Україні стартував масштабний благодійний проєкт для сімей із новонародженими, в рамках якого 30 000 малюків вже отримали допомогу на загальну суму у понад 3 млн євро. Проєкт охопив 23 області України, а набори з найнеобхіднішими дитячими товарами були доставлені абсолютно безкоштовно сім’ям із новонародженими дітьми у майже 2500 населених пунктів.

26 квітня наш Благодійний фонд BGV у співпраці з німецькими партнерами — dm-drogerie markt та #WeAreAllUkrainians, а також за підтримки корпорації «Біосфера», бренду «БЮБХЕН», британської ініціативи We Help Ukrainians та логістичного партнера «Нова пошта» оголосили про старт четвертої хвилі проєкту. Відтак 10 000 додаткових наборів із допомогою на загальну суму у ще майже 1 млн євро будуть надіслані сім’ям із новонародженими по всій Україні.

Підтримуємо нове життя в Україні! Віримо у щасливе майбутнє!

0
мам і немовлят
вже отримали
наші набори

Хто може отримати наш набір?

Набір може отримати мама чи тато новонародженої дитини з будь-якої області та населеного пункту в Україні (*окрім тимчасово окупованих територій). Вік дитини на момент подачі заявки на отримання набору має бути від 0 до 3-х місяців, оскільки більшість товарів у наборі передбачені саме для дітей цієї вікової категорії. Допомогу наш Фонд надсилає у кількості один набір для одного малюка. Тому, наприклад, якщо у вашій сім’ї двоє чи більше новонароджених, ви можете подати заявку на отримання набору для кожного з них.

Як отримати набір?

Отримати допомогу — дуже просто. Заповніть коротку заявку на нашому сайті, вказавши інформацію про вас та вашу дитину, ваші контакти, дані для відправки набору Новою поштою, а також додавши до заявки фото чи скан необхідних документів — свідоцтва про народження дитини, вашої ID-картки (обидві сторони) або паспорта (перша, друга сторінка та сторінка з пропискою), а також індивідуального податкового номера (ІПН).

Після заповнення та надсилання онлайн-форми на нашому сайті, будь ласка, обов’язково підтвердіть заявку. Для цього на вказану вами електронну адресу надійде спеціальний лист. Для підтвердження заявки увійдіть на вашу електронну скриньку, знайдіть листа від BGV Charity Fund (перевірте також папку «Спам») та натисніть на лінк або спеціальну кнопку у тілі листа.

Без такої верифікації заявка не може бути врахована нашою системою. Після підтвердження система згенерує ваш номер та надішле деталі вашої заявки на електронну адресу. Будь ласка, збережіть цей номер для подальших звернень.

Ми опрацьовуємо заявку протягом кількох тижнів. Якщо вся вказана вами інформація коректна, ми автоматично підтвердимо заявку та надішлемо вам набір на вказане відділення Нової пошти. В іншому разі — ми зв’яжемося з вами електронним листом для уточнення інформації.

Наші любі мами і тати 👪

Повідомляємо вам, що наразі ми вже отримали необхідну кількість заявок у рамках нашого благодійного проєкту для новонароджених. Тому прийом нових запитів завершено.

Дякуємо за вашу увагу до нашого фонду. Слідкуйте за новинами на нашій фейсбук-сторінці (https://www.facebook.com/bgvfund) і тут – на офіційному сайті. Про всі додаткові проєкти та нові ініціативи ми обов’язково будемо повідомляти.

💙 Бережіть себе і міцного здоров’я.

Орієнтовний склад набору

38339329097005

ЗМІ ПРО НАС