30 000 наборів для новонароджених та їхніх мам. Прийом заявок завершено

ІНІЦІАТОРИ БЛАГОДІЙНОГО ПРОЄКТУ

waau_logo

ПАРТНЕРИ ТРЕТЬОЇ ХВИЛІ ПРОЄКТУ

Dm-drogerie_markt_logo.svg
NP_LogoBlok_Compact_CMYK-01
Logo_Biosphere
Previous
Next
Previous
Next

Попри війну та руйнування, в Україні продовжує народжуватися нове життя. На жаль, не поодинокими є випадки, коли мамам доводиться народжувати у бомбосховищах, у підвальних приміщеннях, в метро, під час евакуації і навіть під обстрілами. Сотні зруйнованих лікарень та аптек, розбомблені магазини та продовольчі склади, ускладнене постачання дитячих товарів з-за кордону — все це призводить до дефіциту спеціалізованої продукції для породіль. Мами після пологів і малюки у перші місяці їхнього життя сьогодні, як ніколи, потребують особливого піклування та допомоги.

Наш Благодійний фонд BGV у співпраці з німецькими партнерами — dm-drogerie markt та #WeAreAllUkrainians, а також за підтримки корпорації «Біосфера» та Нової пошти реалізували в Україні благодійний проєкт для сімей із новонародженими.

У рамках перших двох хвиль проєкту ми зібрали та доставили в Україну 20 000 наборів для малюків із найнеобхіднішими товарами на загальну суму у понад два мільйони євро. Усі ці набори наш логістичний партнер Нова пошта абсолютно безкоштовно доставила сім’ям новонароджених дітей по всій Україні.

30 січня наш Благодійний фонд BGV спільно партнерами оголосили про старт третьої хвилі проєкту. Відтак 10 000 додаткових наборів із допомогою на загальну суму у понад 1 млн євро будуть надіслані сім’ям із новонародженими по всій Україні.

Підтримуємо нове життя в Україні! Віримо у щасливе майбутнє!

0
мам і немовлят
вже отримали
наші набори

Хто може отримати наш набір?

Набір може отримати мама чи тато новонародженої дитини з будь-якої області та населеного пункту в Україні (*окрім тимчасово окупованих територій). Вік дитини на момент подачі заявки на отримання набору має бути від 0 до 2-х місяців, оскільки товари у нашому наборі передбачені саме для дітей цієї вікової категорії. Допомогу наш Фонд надсилає у кількості один набір для одного новонародженого. Тому, наприклад, якщо у вашій сім’ї двоє чи більше новонароджених, ви можете подати заявку на отримання набору для кожного малюка.

Як отримати набір?

Отримати допомогу — дуже просто. Заповніть коротку заявку на нашому сайті, вказавши інформацію про вас та вашу дитину, ваші контакти, дані для відправки набору Новою поштою, а також додавши до заявки фото чи скан необхідних документів — свідоцтва про народження дитини, вашої ID-картки (обидві сторони) або паспорта (перша, друга сторінка та сторінка з пропискою), а також індивідуального податкового номера (ІПН).

Після заповнення та надсилання онлайн-форми на нашому сайті, будь ласка, обов’язково підтвердіть заявку. Для цього на вказану вами електронну адресу надійде спеціальний лист. Для підтвердження заявки увійдіть на вашу електронну скриньку, знайдіть листа від BGV Charity Fund (перевірте також папку «Спам») та натисніть на лінк або спеціальну кнопку у тілі листа.

Без такої верифікації заявка не може бути врахована нашою системою. Після підтвердження система згенерує ваш номер та надішле деталі вашої заявки на електронну адресу. Будь ласка, збережіть цей номер для подальших звернень.

Ми опрацьовуємо заявку протягом кількох тижнів. Якщо вся вказана вами інформація коректна, ми автоматично підтвердимо заявку та надішлемо вам набір на вказане відділення Нової пошти. В іншому разі — ми зв’яжемося з вами електронним листом для уточнення інформації.

Наші любі мами і тати 👪

Повідомляємо вам, що наразі ми вже отримали необхідну кількість заявок у рамках нашого благодійного проєкту для новонароджених. Тому прийом нових запитів завершено.

Дякуємо за вашу увагу до нашого фонду. Слідкуйте за новинами на нашій фейсбук-сторінці (https://www.facebook.com/bgvfund) і тут – на офіційному сайті. Про всі додаткові проєкти та нові ініціативи ми обов’язково будемо повідомляти.

💙 Бережіть себе і міцного здоров’я.

Орієнтовний склад набору

38339329097005

ЗМІ ПРО НАС