Ще 800 сімей отримали набори для новонароджених у рамках благодійної ініціативи

Триває друга хвиля благодійної ініціативи для новонароджених від фонду BGV Charity Fund спільно з німецькими партнерами та за підтримки Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Так, уже 800 дитячих наборів було доставлено у різні  куточки України. До складу благодійних наборів увійшли найнеобхідніші дитячі товари — одяг, підгузки, засоби гігієни, догляд за шкірою, іграшки та інше. Донорами проєкту, які надали продукцію для мам та дітей, є німецькі партнери — dm-drogerie markt та #WeAreAllUkrainians, а також корпорація «Біосфера». Логістичним партнером проєкту виступає Нова пошта.

Загалом у другій хвилі вже вдалося охопити родини із новонародженими у 20 областях України. Найбільша кількість отримувачів у рамках проєкту — це сім’ї ВПО у Дніпропетровській, Полтавській, Тернопільській, Сумській і Харківській областях.

«Одним із напрямів роботи Офісу Омбудсмана є захист прав людей, які постраждали через російську збройну агресію. Незважаючи на виклики сьогодення, ми покращуємо співпрацю з партнерами, аби допомагати тим, хто постраждав через війну. Цього разу ще 800 родин, в яких нещодавно було поповнення, отримали набори для новонароджених: це результат консолідації зусиль нашого Офісу, зокрема регіональних представництв, з органами місцевого самоврядування та партнерами. Такі набори — це підтримка тим, хто покинув свої домівки, хто сьогодні, в часи війни, приймає рішення дати життя новій людині, тим кому ця допомога зараз потрібна. Працюємо далі, аби допомогти ще більшій кількості українських родин», — зазначила Яна Любимова, заступниця керівника Офісу Обмудсмана.

Передумова проєкту: Восени минулого року Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини разом із Благодійним фондом BGV оголосили про старт спільної ініціативи для об’єднання зусиль, спрямованих на захист прав дітей та підтримку новонароджених. Відповідний Меморандум про співпрацю був підписаний 25 листопада 2022 року. Першим етапом проєкту було надання адресної допомоги для 400 сімей із новонародженими у Дніпропетровській області, яка входить до регіонів із найбільшою кількістю дітей, що постраждали від війни, а також є однією з областей із найбільшою кількістю переміщених осіб. Надалі, у рамках другої хвилі, проєкт було масштабовано на всі області України для охоплення максимальної кількості родин із новонародженими із категорії соціально вразливих.