ФК «Полісся» та Благодійний фонд BGV передали 13 квадрокоптерів розвідникам Житомирщини

13 квадрокоптерів Mavik 3 передали на потреби підрозділів розвідки Сили спеціальних операцій Збройних сил України представники футбольного клубу «Полісся» та Благодійного фонду BGV Геннадія Буткевича.

Партію сучасних повітряних дронів було закуплено за результатами благодійного збору коштів у рамках футбольного турніру BGV Winter Cup. Під час змагання ФК «Полісся» та Благодійному фонду BGV вдалося зібрати близько 1,4 млн гривень. Так, упродовж турніру на підтримку розвідників фонд отримав 60 тис. гривень пожертв від вболівальників, які спостерігали за матчами в прямому ефірі. До збору також долучилися естонські друзі України: президент футбольного клубу «Левадія» з Таллінна, українець Віктор Левада, перерахував 15 тис. євро на закупівлю обладнання для ЗСУ. 

Після завершення благодійного турніру президент ФК «Полісся» та засновник фонду BGV Геннадій Буткевич подвоїв зібрану суму. Тож загальний результат становив біля 1,4 мільйона гривень, за які придбали 13 квадрокоптерів Mavik 3 для українських розвідників, котрі базуються у прикордонній Житомирській області. Повітряні дрони допомагатимуть військовим якісно і безпечно виконувати завдання з захисту суверенітету України.

Нагадаємо, товариський футбольний турнір BGV Winter Cup відбувся із 6 по 15 лютого 2023 року. Участь у змаганні взяли чотири команди: два представники УПЛ — «Ворскла» та «Верес», лідер Першої ліги — ФК «Полісся», а також клуб Вищої ліги Естонії — «Левадія».

«Нині кожен вносить свій вклад у перемогу України над агресором. Найкраще, що ми вміємо, це грати у футбол. Тому «Полісся», президент клубу Геннадій Буткевич та Благодійний фонд BGV спільно вирішили поєднати спортивну та благодійні складові. Це вилилось у прекрасний результат, який дозволить забезпечити необхідними засобами підрозділ розвідки Сил спеціальних операцій ЗСУ, який базується на Житомирщині», — зазначив генеральний директор ФК «Полісся» Володимир Загурський. 

«Проєкти та благодійні збори нашого фонду вкотре доводять, що однією із суперсил українців є вміння об’єднуватися. Наша ціль була зібрати в рамках турніру кошти на 5 квадрокоптерів для розвідників Житомирщини. А врешті результати дозволять нам закупити 13 дронів — майже утричі більше планованого. Ми продовжуємо об’єднувати друзів: від президентів європейських футбольних клубів — і до легенд українського боксу. Турнір зокрема підтримав Олександр Усик, який також допоміг зі збором коштів у рамках благодійного аукціону. Фонд продовжує шукати можливості, щоб реалізовувати якомога більше проєктів на підтримку українських військових, дітей, ВПО, медичних закладів. На сьогодні нам вдалося вже залучити 10,5 млн доларів підтримки для України», — наголосила директорка Благодійного фонду BGV Поліна Алдошина.