Благодійний проєкт «Важливий кожен»: 20 000 літніх мешканців Житомирщини отримали продуктові набори

На Житомирщині завершився перший етап гуманітарної ініціативи «Важливий кожен», в рамках якої фонд «Чисті серцем» та Благодійний фонд BGV Геннадія Буткевича забезпечили комплексними продуктовими наборами літніх людей, які сьогодні потребують особливої уваги.

У рамках першої хвилі проєкту благодійники зібрали та передали 20 тис. продуктових наборів для категорії населення віком 70+ — головний фокус на літніх людях, які проживають самі. До складу таких наборів входять рис, макаронні вироби, олія, консерви, чай, сіль.

Партії допомоги було доставлено фондами у 58 сільських, селищних та міських рад у Коростенському, Житомирському, Звягельському та Бердичівському районах Житомирської області. Продуктові набори у рамках проєкту «Важливий кожен» були вручені людям похилого віку на місцях за організації процесу місцевою владою. Так, частину наборів було роздано централізовано, під час святкових концертів та частувань пенсіонерів. Для цього організатори забезпечили збір та перевезення літніх мешканців громад — учасників благодійної ініціативи. А частина продуктових наборів була доставлена маломобільним пенсіонерам адресно працівниками соціальних центрів.

Для того, щоб допомогти якомога більшій кількості старших мешканців Житомирщини, фонди також оголосили про створення благодійної платформи «Важливий кожен», де регіональний бізнес і всі небайдужі громадяни можуть долучитися до збору коштів та товарів для формування більшої кількості продуктових наборів, які будуть надалі сформовані та передані людям літнього віку в області. Більше інформації: https://kozhen.bgvfund.org/