Перетнули позначку у 200 фур гумдопомоги – підсумки травня від команди BGV Charity Fund

Команді Благодійного фонду BGV за три місяці війни вдалося перетнути позначку у 200 фур із гуманітарною допомогою, які вдалося доставити в Україну.

Якщо бути точними, то станом на кінець травня BGV Charity Fund доставив в Україну вже 212 фур з гуманітарним вантажем. Це близько 4240 тонн продуктів першої необхідності, медикаментів, пляшок питної води, дитячого харчування, засобів особистої гігієни, одягу, кормів для домашніх тварин та іншого! Комерційна вартість гуманітарних вантажів, які привезла в Україну благодійна організація BGV Charity Fund – понад 189 млн грн.

Цей гуманітарний вантаж було доставлено у 16 областей України – Київську, Волинську, Житомирську, Дніпропетровську, Донецьку, Закарпатську, Запорізьку, Луганську, Львівську, Миколаївську, Сумську, Харківську, Хмельницьку, Черкаську, Чернівецьку та Чернігівську.

Фонд уже виділив 5,3 мільйони гривень для доставки гуманітарного вантажу в Україну, а також закупки непродовольчих товарів та продуктів харчування у рамках постачання гуманітарної допомоги українцям.

На кінець травня понад 150 установ та організацій отримали гуманітарний вантаж, який BGV Charity Fund доставив із Європи. Це медичні заклади, органи місцевого самоврядування, державні адміністрації, комунальні підприємства, тероборона, військові частини, поліція, Нацгвардія, а також партнерські благодійні фонди та громадські організації, які допомагають нам доставити допомогу безпосередньо в руки тим, хто її потребує.

Благодійний фонд BGV висловлює подяку всім донорам, які допомагають з товарами та продуктами — це відповідальний бізнес як з України, так і з усієї Європи. Фонд співпрацює з компаніями у Німеччині, Італії, Австрії, Польщі, Румунії, серед яких лідери ринку, такі як Rossmann, Lidl, Billa. Не збавляємо темпи! І закликаємо увесь світ підтримувати Україну.