Майже 2900 тонн гуманітарного вантажу з Європи – підсумки березня від команди BGV Charity Fund

Із початком широкомасштабного вторгнення росії в Україну волонтерські та благодійні організації оперативно згрупувалися для формування надійного тилу та допомоги українцям.

Команда Благодійного фонду BGV залишається в Україні й продовжує свою діяльність для організації та координації регулярних поставок гуманітарної допомоги в Україну. За результатами роботи команди BGV Charity Fund спільно з партнерами та за сприяння Офісу Президента і КМДА cтаном на 31 березня в Україну вже доставлено 143 вантажівки з гуманітарною допомогою. Це 2860 тонн товарів першої необхідності, ліків, питної води в пляшках, дитячого харчування, засобів особистої гігієни, одягу, кормів для домашніх тварин та іншого.

Куди саме була спрямована допомога:

  • До Києва та області доставлено 92 фури гуманітарної допомоги. У тому числі 32 машини (640 тонн) товарів, наданих у партнерстві з Rossmann, та 25 фур (500 тонн) гуманітарного вантажу від Lidl.
  • У Житомир завезено та вивантажено 6 фур допомоги, тобто 120 тонн продуктів харчування, медикаментів та одягу.
  • На складах Харкова вивантажено 130 тонн гуманітарного вантажу від партнерів.
  • У місто Дніпро разом із партнерами наша компанія доставила 66 тонн вантажу.
  • До Запоріжжя привезли 4 фури продуктів та товарів загальною вагою 80 тонн.
  • На складах Миколаєва вивантажено 2 фури продуктів, одягу та засобів гігієни.
  • 20-тонну фуру гуманітарного вантажу наша компанія доставила у місто Суми, організувавши для містян продукти, засоби індивідуальної гігієни та одяг.
  • Ще одна фура допомоги (20 тонн) із їжею, одягом, медикаментами було відправлено та вивантажено на складі у Чернівцях.

Також найближчими днями з Європи на склади України прибудуть ще 11 вантажівок загальною вагою 220 тонн гуманітарних продуктів та товарів для українців.Засновник Благодійного фонду BGV Геннадій Буткевич ділиться: «Уся наша команда від початку війни стала єдиним фронтом на захист України. Ми не розбіглися хто куди, а почали системно допомагати країні і її людям йти до перемоги, день за днем. Ми робимо те, що нашій команді вдається найкраще — шукаємо, домовляємося, організовуємо юридичний супровід, координуємо міжнародну доставку та локальну дистрибуцію. Ми вже виділили понад 2 млн гривень для забезпечення безперебійної доставки гуманітарної допомоги в Україну від наших іноземних партнерів. І віримо, що кожна гривня – для перемоги».