Спортивне обладнання для Донецького державного університету внутрішніх справ

31.05.2022 р.

Унаслідок російського повномасштабного військового вторгнення значною мірою в Україні постраждали освітні заклади. Зокрема, за даними МОН, станом на 18 травня 2022 року армія росії пошкодила та зруйнувала майже 1,8 тисячі закладів освіти. Найбільше з них – у Донецькій і Харківській областях, де зруйновано або пошкоджено понад 400 будівель у кожній.

Донецький державний університет внутрішніх справ — заклад вищої освіти системи Міністерства внутрішніх справ — вже вдруге втрачає матеріально-технічну базу і «з нуля» починає створювати належні умови для повноцінного навчання та діяльності співробітників. Як і в 2014 році, окупанти не дозволили команді Університету здійснити евакуацію спортивного обладнання, тож на території Донецького університету внутрішніх справ в місті Маріуполі залишились сучасні спортивні тренажери та інше устаткування для проведення занять.  А сам навчальний заклад станом на сьогодні перемістився до Кривого Рогу (Дніпропетровська область), де продовжує освітню діяльність.

BGV Charity Fund та команда DC Crystal у рамках спільного благодійного проєкту передали Криворізькому навчально-науковому інституту Донецького державного університету внутрішніх справ набір сучасного спортивного обладнання для належної організації освітнього та тренувального процесів, зокрема проведення секційної роботи з різних видів спорту.

Наш фонд спільно з партнерами із DC Crystal передали КННІ ДонДУВС сендбеги для кросфіту, метболи вагою три, шість та дев’ять кілограм, жилети з обтяжуваннями, канати для функціонального тренування (Battle Rope), TRX-петлі та пісочні гирі. Усього — майже 100 одиниць професійного спортивного інвентаря.

«Від себе особисто, колективу, здобувачів та здобувачок вищої освіти КННІ Донецького державного університету внутрішніх справ дякую партнерам за надану допомогу, вагому підтримку та удосконалення матеріально-технічної бази ЗВО. Наша країна переживає непрості часи. Наразі ми усі маємо бути об’єднаними і підтримувати один одного. Адже тільки разоми ми — сила!», — прокоментував співпрацю проректор-директор КННІ ДонДУВС Пилип Єпринцев.

Допомагаючи з удосконаленням матеріально-технічної бази університета–переселенця, підтримуємо молодь, спорт та нові покоління захисників України.