Продукти для українців від європейських супермаркетів Lidl

Із початком повномасштабного наступу росії на Україну, внаслідок обстрілів цивільної, транспортної та промислової інфраструктури наша країна опинилася на порозі гуманітарної кризи.

Станом на кінець березня майже 700 будинків було повністю знищено, біля 4000  житлових об’єктів пошкоджено, і ще сотні зруйнованих об’єктів промислової та торговельної інфраструктури – склади, ферми, розподільчі центри, магазини.

Наша команда BGV Charity Fund, розуміючи обмежені можливості та величезний попит на внутрішньому продовольчому ринку, активно вийшла на міжнародні торгівельні мережі у пошуку партнерів.

У результаті роботи нашого благодійного фонду вдалося встановити контакт із польською командою Lidl, яка зголосилася допомогти продуктами, зокрема одним із головних дефіцитів в Україні – товарами тривалого зберігання.

Lidl — це німецька міжнародна мережа супермаркетів, яка присутня у більшості країн Європейського Союзу і розвивається на ринках Австралії, Китаю і США. Мережа Lidl включає понад 10 000 магазинів по всьому світу, зокрема у Польщі – 672 супермаркети.

Станом на кінець березня ми вже доставили в Україну з Польщі 25 фур гуманітарного вантажу від Lidl. Це майже 500 тонн якісних продуктів – консервів, снеків, різноманітних круп, муки, кондитерських виробів та багато іншого. В Україні гуманітарний вантаж було доставлено та вивантажено на координаційних складах Київської міської державної адміністрації для подальшої адресної допомоги киянам та жителів області.