85 фур допомоги від Deutsche Bahn

Цитуючи слова засновника Благодійного фонду BGV  Геннадія Буткевича: «Ми — за партнерство у всіх його проявах, адже у період воєнного хаосу, невизначеності та браку ресурсів саме спільнодія та відданість людей дають чудові результати».

Спільний проєкт з Deutsche Bahn саме про це — про співпрацю у її найефективніших проявах, про оперативність взаємодії та про результати.

Deutsche Bahn AG — це німецька залізнична компанія, найбільший залізничний оператор Німеччини. Цей німецький державний концерн є найбільшою залізнично-транспортною та залізнично-інфраструктурною компанією центральної Європи.

У березні Deutsche Bahn організував логістичну мережу з автомобільних та залізничних складів для доставки гуманітарної допомоги в Україну. Спочатку вантажі збирають та везуть до берлінського хабу вантажівками, там вони упаковуються у контейнери і далі транспортуються вантажним поїздом DB Cargo до Польщі для подальшого перевезення в Україну.

У рамках співпраці з Deutsche Bahn нам вдалося доставити з Польщі в різні міста України понад 85 фур гуманітарної допомоги — це орієнтовно 1700 тонн продуктів харчування, медикаментів, безалкогольних напоїв, дитячого харчування, засобів гігієни та іншого.

У цьому ланцюжку постачання, крім взаємодії з Deutsche Bahn, варто також сказати про низку міжнародних торговельних мереж та компаній-виробників, продукція від яких надходить українцям, котрі цього зараз потребують. Серед таких компаній: Unilever, VDH Service, Suntat Mannheim, Drinkstar, DS Produkte GmbH, Novelex, Salvus Mineralbrunnen та інші.