10,000 sets for newborns and their mothers

Application for a kit

Please fill in the form in Ukrainian according to your documents

(*вкажіть, будь ласка, номер, до якого підв’язано месенджер - Viber або Telegram)

Якщо у вас двійня або більше, — оформіть окрему заявку на кожну дитину

(вік дитини не має перевищувати 2 місяці на момент подачі заявки, тобто дата народження вашого малюка має бути не раніше 15 червня)

Зазначте номер відділення Нової пошти, куди доставити набір:

Важливо! Звертаємо увагу, що відправлення є габаритним. Доставка можлива лише на відділення "Нової пошти", які приймають великі посилки. Саме тому нижче у випадному переліку поштових відділень є лише ті, куди "Нова пошта" зможе доставити ваш набір для новонародженого.

Вкажіть отримувача відправлення

ВАЖЛИВО: отримати відправлення може лише батько або мати дитини відповідно до свідоцтва про народження; згідно з вимогами, ми не зможемо видати набір третім особам

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу: якщо ви вкажете номер отримувача некоректно, ми не зможемо вас проінформувати про доставку набору – тобто про те, що посилка вже у відділенні і чекає на вас. У такому випадку по закінченню терміну безкоштовного зберігання відправлення буде повернено нам на склад і повторно надсилатись не буде. Будьте уважні.

Будь ласка, уважно перевіряйте вказану електронну адресу, оскільки саме на неї наша команда надсилатиме вам посилання для підтвердження замовлення.

Dear moms and dads!

In a short period of time, we received an incredible number of applications from you. Thousands of completed forms.

We are currently forced to put the application process on a short pause to allow our system to rest a bit, managers to catch up on information processing, and to ship the first batch of aid.

Thank you for your understanding!

The resumption of applications is tentatively scheduled for August 23.