Доставляємо українцям найнеобхідніше –
їжу, медикаменти, засоби гігієни

За три місяці війни наша команда організувала доставку 212 фур допомоги з Європи в Україну. Тобто в середньому в день – дві двадцятитонні машини з гуманітарним вантажем.

Ми виділили 3,9 мільйони гривень для організації доставки гуманітарної допомоги. Бо наразі постачання товарів першої необхідності – це можливість уникнути гуманітарної кризи в Україні.

За три місяці нашій команді вдалося доставити з Європи в Україну гуманітарний вантаж вагою майже 4240 тонн. Цю допомогу ми передали у 16 областей – Київську, Волинську, Житомирську, Дніпропетровську, Донецьку, Закарпатську, Запорізьку, Луганську, Львівську, Миколаївську, Сумську, Харківську, Хмельницьку, Черкаську, Чернівецьку та Чернігівську.

Гуманітарна допомога, яку ми привезли в Україну, була напряму вручена понад 150 отримувачам, серед яких медичні заклади, органи місцевого самоврядування, державні адміністрації, комунальні підприємства, тероборона, військові частини, поліція, Нацгвардія, а також партнерські благодійні фонди та громадські організації, які допомагають нам доставити допомогу безпосередньо в руки тим, хто її потребує.

Що ми доставляємо? Разом із нашими партнерами ми привозимо з Європи продукти, воду, медикаменти, засоби гігієни, дитяче харчування, одяг, ліхтарики, зарядні пристрої, ковдри, подушки, каремати, спальні мішки, термогорнятка, корм для тварин та багато іншого.

Ми впевнені, що можемо і маємо робити ще більше. Щодня ми отримуємо листи з проханням допомогти українцям, які потерпають у зоні ведення активних бойових дій, переселенцям, пацієнтам медичних закладів, новонародженим, жителям віддалених населених пунктів, які мають проблеми з продовольчим постачанням, теробороні та іншим. Для якісної та максимально оперативної допомоги ми налагодили роботу складів у двох країнах та взаємодію з  логістичними компаніями.

Долучайтеся до збору коштів для організації доставки українцям найнеобхіднішого – їжі, медикаментів та засобів гігієни. Ставайте благодійниками разом з нами!

соціальний інвойс UA

Здійснюючи оплату, Ви погоджуєтесь з умовами Публічної оферти
Комісію у розмірі 2,2% сплачує отримувач