Додаткові 10 000 наборів для новонароджених

Заявка на отримання набору

Будь ласка, заповнюйте форму українською мовою згідно з вашими документами.

Наші любі мами і тати 👪

Повідомляємо вам, що ми вже отримали 10 000 заявок від вас у рамках четвертої хвилі проєкту. А це означає, що прийом нових заявок завершено.

Ми неймовірно дякуємо вам за вашу активність. Далі — у нас дуже багато роботи. Наша маленька команда продовжує свій марафон у рамках четвертої хвилі благодійного проєкту: ми уважно перевіряємо заявки, сортуємо товари, формуємо набори, щоб відправити вам допомогу, на яку ви так чекаєте. Просимо вас також уважно прочитати важливу інформацію нижче, яка дасть відповідь на найпоширеніші питання:

1. ЧИ ТОЧНО МИ ОТРИМАЄМО СВІЙ НАБІР, ЯКЩО ПОДАЛИ ЗАЯВКУ?
Якщо ви коректно заповнили форму, додали всі необхідні документи, ваша дитинка на момент подачі заявки не була старша 3-х місяців, а також ви ПІДТВЕРДИЛИ ЗАЯВКУ через електронну пошту й отримали свій порядковий номер у листі, ви обов’язково отримаєте наш набір. Якщо ваша заявка за певних причин не може бути прийнята, ми повідомимо вам про це на вказану електронку.

2. ЧОМУ МОЯ ЗАЯВКА МОЖЕ БУТИ НЕ ПРИЙНЯТА?
Серед найпоширеніших причин неможливості прийняти заявку:
👉 Вік дитини — старше 3-х місяців на момент подачі заявки (у формі вказана одна дата народження, а в свідоцтві — зовсім інша). Таким чином ми бачимо, що згідно з офіційним документом малюк не проходить за віковим критерієм. Тут правила для всіх єдині. І ми не можемо їх порушувати.

👉 Ви вже отримували допомогу від нашого фонду у рамках попередніх трьох хвиль проєкту. Наша ціль — допомогти якомога більшій кількості діток. Тож ми маємо правило: один набір — одному новонародженому. Будь ласка, не подавайте заявку на вашого малюка удруге. В Україні так багато діток потребують цієї підтримки.

3. КОЛИ Я ОТРИМАЮ ДОПОМОГУ?
Наші дорогі матусі і татусі, потрібно почекати. Звичайно ми б мріяли розіслати протягом дня усі 10 000 коробок. Але на нашому складі поки немає роботів, а наша невелика команда працює на межі власних можливостей. Проте ми робимо все, щоб допомога була доставлена вам якомога швидше. І робимо це з любов’ю до вас.

Дякуємо вам, що не забуваєте писати нам хороші слова та ділитися неймовірними фото і відео. Це суперпідтримка і мотивація для нас.

Заявка на отримання набору 4 хвиля

(*вкажіть, будь ласка, номер, до якого підв’язано месенджер - Viber або Telegram)

Якщо у вас двійня або більше, — оформіть окремі заявки на кожну дитину

(вік дитини не може перевищувати 3 місяці на день подачі заявки)

Оберіть відділення Нової пошти, куди доставити набір:

Важливо! Звертаємо увагу, що відправлення є габаритним. Доставка можлива лише на відділення "Нової пошти", які приймають великі посилки. Саме тому нижче у випадному переліку поштових відділень є лише ті, куди "Нова пошта" зможе доставити ваш набір для новонародженого.

Вкажіть отримувача відправлення

ВАЖЛИВО: отримати відправлення може лише батько або мати дитини відповідно до свідоцтва про народження; згідно з вимогами, ми не зможемо видати набір третім особам

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу: якщо ви вкажете номер отримувача некоректно, ми не зможемо вас проінформувати про доставку набору – тобто про те, що посилка вже у відділенні і чекає на вас. У такому випадку по закінченню терміну безкоштовного зберігання відправлення буде повернено нам на склад і повторно надсилатись не буде. Будьте уважні.

Будь ласка, уважно перевіряйте вказану електронну адресу, оскільки саме на неї наша команда надсилатиме вам посилання для підтвердження замовлення.